Muži A - 15. kolo MSD D : Velká Bíteš - Pelhřimov 1:1 (0:0)

SPÍŠE ZKLAMÁNÍ

Áčko chtělo proti Pelhřimovu na závěr podzimní sezóny bodovat naplno, připsalo si však pouze bod za remízu 1:1

Áčko už potřetí za sebou remizovalo 1:1. Znamená to sice tři body do tabulky, v tříbodovém systému se však jedná spíše o ztrátu (pokud nesrovnáte brankou v 90. min.) a mužstvo se v tabulce posunuje směrem nahoru jen složitě. 
Nedělní zápas budiž jasnou ukázkou toho, že remíza doma je proti týmům typu Pelhřimova málo. Naši měli jednoznačně vyhrát a na závěr podzimu získat tři body a to minimálně pro klidnější průběh jara a lepší umístění v divizní tabulce. Trenér M. Zúbek tradičně opět trochu zamíchal se sestavou, avšak hra v první půli zcela jistě nebyla podle jeho představ. Naši se jen těžko probíjeli kupředu a Pelhřimov celkem v pohodě držel remízový stav. 
Po změně stran naši přece jen trochu sešlápli plynový pedál a po hodině hry byli za svoji snahu odměněni, když se trefil střídající Jan Pokorný. Žádná další branka do sítě Pelhřimova už však bohužel nepřibyla. Naopak soupeř vytěšil z minima maximum a deset minut před koncem zápasu srovnal brankou Fialky skóre na výsledných 1:1. 

Branky: 61. Pokorný Jan - 81. Fialka
Rozhodčí: Landsman
Diváci: 190
ŽK: 2:1
Sestava našich: Pelán Mat. - Šperka, Loup Pat., Bartoš, Merdita (73. Kamenský), Novotný, Daněk, Kozel (61. Moučka), Krula (61. Pokorný Jan), Zúbek, Traxl

Trenér Marek Zúbek: "Nedělní zápas jsme začali velice vlažně a dali soupeři čas, aby se dostal do tempa. Když k tomu připočítám časté chyby v rozehrávce tak jsme nemohli být s prvním poločasem spokojeni. Naše druhá půle se od první lišila ve větším úsilí a menší chybovosti. Byli jsme pro soupeře nebezpečnější a po několika šancích  se nám podařilo jít do vedení. Bohužel jsme ho nedokázali navýšit a naopak vítězství ztratili. Bodové ztráty se nám za poslední remízové zápasy nasčítaly a projevilo se to i na pořadí v tabulce, ze kterého určitě radost nemáme."