Předposlední turnaj přípravek

DO NOVÉHO MĚSTA V POCHMURNÉM POČASÍ

Hráči mladší přípravky se vydali na hřiště Vrchoviny, kde se střetli s domácími a FŠ z Třebíče. Info nám zaslal trenér Pavel Dohnal

V prvním zápase proti domácím jsme šli rychle do vedení a udělali si čtyřbrankový náskok do přestávky. Poté jsem nechal hrát kluky úplně samotné a bylo vidět, že některé návyky už i takto malí fotbalisté zvládají velmi dobře. Na druhou stranu bylo vidět, že jsou zvyklí na trenérské vedení, a tak soupeř srovnal hru i výsledek a to cca v polovině druhé půle. Vrátili jsme se tedy ke hře z úvodu zápasu a celkem v klidu jsme dokráčeli k vítězství. S hráči Vrchoviny jsme se letos utkali již potřetí a vždy jsme odcházeli nejen s výhrou, ale hlavně z dobrým pocitem ze hry. Je potřeba uznat, že i soupeř se výrazně zlepšil. V posledním kole, které budeme hrát doma a opět s Vrchovinou, to pro naše borce nebude snadná práce.
Druhý zápas jsme už před začátkem věděli, že nebude žádná procházka. Narazili jsme na fotbalovou školu z Třebíče a ta zadarmo nedá ani metr na hřišti. Mnohokrát se stalo, že poslali do pole o hráče méně, ale to jsme dnes nepřipustili. První polovinu jsme hráli velmi dobře, ale bohužel ze třinácti střel jsme dostali jedenáct gólů. Nicméně bojovnost zvítězila a k druhému poločasu jsme přistoupili jako k úplně novému zápasu a vyměnili brankáře. Hra byla najednou naše! Kluci výborně kombinovali a odebírali soupeři balon. Soupeř nečekal zdaleka takový odpor a bylo vidět, že značně znervózněl. Druhou polovinu vyhráváme 7:6 a za mě si kluci zasloužili proti takovému soupeři obrovskou pochvalu. A to nejen za fotbalovost, ale i za bojovnost.