Muži A - 22. kolo MSD D : Velká Bíteš - Lanžhot 1:2 (0:0)

ROZHODLI "VLASTENCI"

Muži A v neděli vstřelili tři branky, přesto prohráli...

Za nepříjemného deštivého počasí oba týmy divákům připravily možná až nečekaně pohlednou podívanou. Zápas začal ve velkém tempu a obě strany si brzy vyměnily své navštívenky. Ani jedna z několika zajímavých přiležitostí úvodní pětačtyřicetiminutovky se však brankou neskončila. V první půli k ní nakonec měli blíž domácí, ale Loup po rohovém kopu trefil v nastavení první půle jen břevno a následná dorážka se snad jen zázrakem neskončila za zády hostujícího brankáře.
Podobným, až neuvěřitelným způsobem, zahodili svoji první velkou šanci ve druhé půli i hosté, když jejich hráč před zcela prázdnou branku rovněž míč napálil jen do břevna. Po několika dalších zajímavých šancích, u kterých se vyznamenali především oba brankáři, se diváci přece jen dočkali první branky. A měli z ní radost, protože ji v 52. min. zaznamenal Novotný, který tak potvrdil střeleckou formu posledních dní. Bohužel naši potom trochu ubrali nohu z plynu a hosté toho využili. Jejich převaha sice nebyla nijak výrazná, spíš jim velelo víc se tlačit dopředu záporné skóre, přesto velmi šťastně zápas otočili. Naši hráči si totiž vstřelili dvě vlastní branky (!). Obě přišly z pohledu hostů z pravého křídla. Po povedených narážečkách totiž jejich hráči dvakrát poslali před branku přízemní příhrávku a naše fotbalisty v obou případech zradil kluzký trávník. Nejprve tak v 63. min. poslal míč za záda bezmocného Pelána Šperka - 1:1 a v 80. min. i druhý neštastník Kozel... - 1:2.
Závěrečný nápor našich už vyrovnání nepřinesl, a tak si hosté odvážejí hodně šťastnou a nutno podotknout, že i nezaslouženou výhru.

Branky: 52. Novotný 1:0, 63. Šperka (vl.) 1:1, 80. Kozel (vl.) 1:2
Rozhodčí: Krondráf
Diváci: 150
ŽK: 1:2
Sestava našich: Pelán - Šperka, Loup, Shlaban - Vrba (81. Bartoš), Merdita, Daněk, Kamenský (69. Sznapka), Kozel - Novotný (66. Krula), Macek (66. Traxl)