Muži B - 12. kolo I.A třídy, skupiny B: Velká Bíteš B - Jemnicko 0:3 (0:1)

TVRZ (TENTOKRÁT) PADLA

Závěr podzimní části sezóny se blíží do svého konce a my jsme na svém hřišti přivítali tým z Jemnicka. Věděli jsme, že nás nečeká v žádném případě lehké utkání, což se nakonec i potvrdilo.

Informace nám zaslal trenér Lukáš Midrla:

"Jak se v jedné lidové písni zpívá (mírně upraveno) Tvrz nám padla, tvrz nám padla, kdopak nám ji postaví, zavoláme fotbalisty, oni to hned příště napraví. 
Hosté, ač v tabulce okupovali spodní patra tabulky, na nás byli velice dobře připraveni. Od úvodní minuty hráli zatažení v bloku a čekali na brejkové situace, ze kterých by mohli naši branku, kterou hájil Klima, ohrozit. Po celé utkání nás nepustili k vyloženému ohrožení branky. Vystrkovali růžky z rychlého přechodu do ofenzívy, avšak jejich úvodní dvě šance se nám podařilo odvrátit. Tři minuty před koncem poločasu jsme na půlce ztratili míč, hosté nákopem našli Křivánka, který protlačil míč do branky - 0:1

Druhou půli hosté ze své strategie nic neměnili, čekali zatažení v bloku a nákopy na polovinu hřiště jejich útočníci dobře uhrávali pozičně, čímž dávali své defenzivně oddechnout. V 51.minutě se skóre měnilo podruhé, míč za obranu našel nabíhajícího útočníka, kterého ještě dokázal Klíma zneškodnit, avšak míč se nešťastně odrazil do Svobody, od kterého doputoval za brankovou čáru - 0:2. Domácí ve snaze hru zjednodušit provedli po hodině hry trojité střídání, přeskupili řady, avšak k překonání defenzivní řady a ke gólové radosti to nevedlo, a tak výsledku konečnou podobuv nastaveném čase dali hosté. Po své levé straně se do zakončení dostal Süssenbek, který míč poslal za záda Klímy potřetí - 0:3

Hosté nás v dnešním utkání nikterak nepustili do brankové příležitosti, chyběl nám celotýmový aktivní pohyb po hřišti, kterým bychom hosty donutili v defenzivě udělat chyby. Spoléhali na brejkové situace, které se jim podařilo zužitkovat v góly, a tak si  z našeho trávníku odvezli všechny body. 

Nám nezbývá než ztracené body ihned dovést příští neděli z nedaleké Náměště nad Oslavou, kam zajíždíme v rámci předposledního podzimního kola. Utkání začíná v 14:30 ho." 

Sestava našich: Klíma - Švanda O. (60. Švanda M.), Pelikán, Loup, Svoboda, Kozel, Pokorný (82. Mahel), Dvořák (60. Jašek), Zapletal, Šimončič, Hvězda (60. Rozmahel)