Muži A - 7. kolo MSD D: Líšeň B - Velká Bíteš 2:2 (1:1)

DVA GÓLY NA VÝHRU NESTAČILY

V dramatickém utkání nebylo áčko od cenné výhry na hřišti soupeře

V prestižním duelu se oba celky odhodlaně pustily do honby za ziskem tří bodů, což vyústilo hned ve dvě branky v úvodní desetiminutovce. Do vedení šli naši, když se v 6. min. prosadil stoper Loup – 0:1. Domácí však rychle odpověděli a hned za dvě minuty srovnali, trefil se Tauš – 1:1. Zajímavý zápas potom pokračoval v rychlém tempu dál. Šance strhnout vedení na svou stranu měly obě strany, do kabin se však nakonec odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.
Druhý poločas se podobal tomu prvnímu, minimálně z pohledu skóre. Obě strany postupně bohatě okysličily sestavy střídajícími hráči a usilovaly o vstřelení rozhodující branky. Jako prvním se podařilo v 76. min. prosadit našim a branku zaznamenal právě jeden ze střídajících hráčů, hrající asistent trenéra Traxl – 1:2. Těsné vedení však bohužel naši neudrželi. Domácí vrhli všechny své síly do útoku a v 85. min. se dočkali kýženého vyrovnání, skóroval Vlasák – 2:2. Oba soupeři si tak do tabulky divize připsali po bodu a náš tým tak svého soupeře, jehož mládežnickou základnou prošlo hned několik hráčů našeho mužstva, udržel v tabulce o bod pod sebou.

Branky: 8. Tauš, 85. Vlasák – 6. Loup, 76. Traxl
Rozhodčí: Rosický
Diváci: 227
ŽK: 1:0
Sestava našich: Pelán M. – Šperka, Loup Pav., Mrňa (46. Kamenský) – Bartoš, Pokorný M. (59. Sznapka) , Daněk, Merdita, Moučka (46. Pokorný J.) – Novotný (59. Krula), Macek (64. Traxl)