Muži A - 12. kolo MSD D : Žďár nad Sázavou - Velká Bíteš 4:1 (3:0)

KOSA PADLA NA KÁMEN

V páteční předehrávce dalšího kola divize D muži A ve Žďáru nad Sázavou zklamali.

Pod osvětlením a na umělém trávníku se našim hráčům duel ve Žďáru nad Sázavou hrubě nepovedl. Po víceméně shodně úspěšných předchozích vystoupeních celek trenéra Marka Zúbka (na lavičce jej tentokrát zaskakoval Zdeněk Traxl) tentokrát na svého soupeře protizbraň nenašel a výsledkově tak navázal na dvě loňské porážky ze stejného města. 
Domácím stoprocentně vyšla taktika na jednoduchost a rychlý přechod do útoku, se kterou se naši hráči nedokázali vůbec vypořádat. Výsledkem toho byly tři branky ještě v prvním poločase, po kterém tak bylo o vítězi zápasu rozhodnuto. První branka ve 12. min. byla nakonec zapsána jako vlastní Mrni, do střelecké listiny se po něm zapsali ještě Severa a Nedvěd.
Jestliže si naši po přestávkové rozpravě v kabině malovali, že se pokusí se zápasem něco udělat, čtvrtá branka v 51. min., jejímž autorem byl mladík Krajčo, je definitivně uzemnila. Zbytek utkání se tak víceméně dohrával a kosmetická korekce skóre brankou Merdity v 86. min. tak mrzela snad jen domácího brnakáře Šenkýře, jenž tím pádem přišel o čisté konto. Tři body ale zůstaly bezpečně v našem okresním městě. 

Hodnocení trenéra našich: "Zápas jsme prohráli zcela zaslouženě. Hráli jsme naivně a byli pro Žďár lehkým soupeřem. Čekají nás ještě tři podobná utkání a je potřeba se z této prohry poučit." 

Branky: 12. Mrňa (vlastní), 38. Severa, 45. Nedvěd, 51. Krajčo - 86. Merdita
Rozhodčí: Vařacha
Diváci: 192
ŽK: 0:1
Sestava našich: Pelán Mat. - Šperka, Bartoš (72. Pokorný J.), Loup, Mrňa, Merdita, Krula (62. Macek), Novotný (72. Sznapka), Daněk, Kamenský (62. Zúbek), Moučka (46. Kozel)