Muži A - 26. kolo MSD D: Velká Bíteš - Stará Říše 5:0 (3:0)

MOUČKA „NASYPAL“ HATTRICK

Proti poslednímu týmu soutěže si áčko s chutí zastřílelo a vyhrálo vysoko 5:0. Hattrickem se blýskl střelecky disponovaný Moučka

Za krásného slunečného počasí zahájili domácí cestu za „povinným“ vítězstvím skvěle. Po dlouhém míči z hloubi pole se Moučka dostal až nečekaně snadno přes hostujícího obránce a prudkou ranou nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci – 1:0. Netrvalo to dlouho a vedení velkobítešských bylo dvoubrankové. Po sérii krátkých přihrávek a narážeček poslal Kozel zleva přízemní míč před branku a nabíhající Moučka neměl problém ho uklidit do branky – 2:0. Namlsaný Moučka se do přestávky prosadil ještě jednou a završil čistý hattrick. Po akci vedené tentokrát zprava se dostal na hranici velkého vápna nikým nekrytý k míči a umístěnou střelou pod břevno rozjásal tři stovky domácích fanoušků potřetí.
Zápas se tak ve druhé půli prakticky jen dohrával. Čtvrtý hřebíček do hostující rakve přesto čtvrthodinu před koncem zatloukl střídající Zapletal a konečné skóre završil po pěkně narážečce a následnou střelou po zemi k tyči agilní Hlucháň. Neškodný soupeř si tak domů odvezl nepopulární „rukavici“.

Branky: 3., 12. a 35. Moučka, 76. Zapletal, 85. Hlucháň
Rozhodčí: Petrásek