Muži A - 21. kolo MSD D - Havlíčkův Brod - Velká Bíteš 1:2 (1:2)

BODOVÝ IMPORT Z BRODU

Muži A na jaře poprvé venku zvítězili, a to na hřišti v Havlíčkově Brodu.

Všechny tři branky nedělního dopoledního zápasu padly v úvodní dvacetiminutovce. Naše mužstvo vstoupilo do duelu báječně a už ve 4. min. se dostalo do vedení. Situace se seběhla tak, že domácím nevyšel útočný presink, ze kterého se hostující hráči skvěle vymanili a po rychlém odehrání míče ve středu pole se do rychlého brejku dostal na pravé straně hřiště Merdita. Ten využil získaných metrů k přesné přihrávce na Krulu, jenž neměl problém trefit prázdnou branku - 0:1. 
Druhý gól naši zaknihovali ve 13. min. Zárodek celé akce vycházel prakticky ze stejné situace jako u té první. Naši hráči po klidné kombinaci v zadních řadách rychle přenesli míč směrem dopředu, domácí brankář Mazánek hasil hrozící nebezpečí vyboxováním míče do hloubi pole, ke svojí smůle ale našel přesně kopačky Daňka, který z dobrých 30m míč precizně vrátil do zcela odkryté branky - 0:2. 
Domácí se záhy vrátili do zápasu díky penaltě. Po autovém vhazování na pravé straně hřiště přišel do vápna dlouhý míč, Kozel šel poměrně nešikovně do domácího Coufala a ten neváhal upadnout. Nařízený pokutový kop potom bezpečně proměnil střelou po zemi - 1:2. V té chvíli zřejmě nikdo nepředpokládal, že se jedná o poslední branku v utkání. V jeho dalším průběhu si totiž sice obě strany vypracovaly ještě další šance, žádná z nich už se však brankou neskončila. Naše mužstvo se tak může radovat ze tří velmi cenných bodů z hřiště soupeře. 

Branky: 4. Krula 0:1, 13. Daněk 0:2, 17. Coufal /p/ 1:2
Rozhodčí: Habermann
Diváci: 140
ŽK: 2:1
Sestava našich: Pelán - Shlaban, Loup P.,.Šperka - Vrba (69. Bartoš), Novotný, Daněk, Kamenský, Kozel - Merdita (59. Macek), Krula