Info ze zápasů proti Okříškám, Světlé nad Sázavou, Pelhřimovu, Polné, Bystřici nad Pernštejnem a FŠ Třebíč

STARŠÍ ŽÁCI BOJUJÍ O SKUPINU 1-6

Ze šesti dalších zápasů starší žáci vybojovali pěkných devět bodů. Bližší informace k některým zápasům na zaslal trenér Jan Vrba

Velká Bíteš - Okříšky 0:4 (0:2)

Světlá nad Sázavou - Velká Bíteš 0:6 (0:4)
Branky: Hanzelka 3, Kaláb 3
Po kruté porážce doma s týmem Okříšek, ve kterém náš tým doslova padl 4:0, cestovali naši hráči na půdu papírově slabšího týmu do Světlé nad Sázavou. Tohle venkovní utkání jsme výsledkově zvládli a prakticky jsme je měli celou dobu pod kontrolou. Herně už taková spokojenost nebyla, ale pracujeme dál.

Velká Bíteš - Pelhřimov 3:4 (1:3)
Branky našich: Hotárek 2, Svoboda
V následném utkání jsme na domácím hřišti přivítali silný Pelhřimov. V utkání, které bylo plné emocí, branek a osobních soubojů jsme se museli sklonit před tímto soupeřem, protože jsme nedokázali vyrovnat a prohráli jsme 3:4.

Polná - Velká Bíteš 0:4 (0:1)
Branky našich: Hanzelka 2, Kaláb, Zadělák
A přišel venkovní zápas v Polné. V krásném počasí jsme vstoupili do utkání aktivně s odhodláním hrát naši zažitou hru. Někdy se to nedařilo, v utkání byla spousta nepřesností, ale střelecky jsme se prosadit dokázali. Za stavu 2:0 řešil nepříjemnost v podobě pokutového kopu Vojtěch Svoboda, ale svým skvělým zákrokem vytěsnil míč nad svoji svatyni. Prakticky rozhodl o osudu utkání. Z Polné jsme odcestovali se třemi body a výhrou 4:0. Zločin v Polné opět dokonán.

Bystřice nad Pernštejnem - Velká Bíteš 0:2 (0:0)
Branky našich: Hotárek, Kaláb
Anglický týden jsme zakončili opět venkovním utkáním proti týmu Bystřice nad Pernštejnem. Toto utkání nebylo vůbec jednoduché, soupeř byl důrazný a svoji hru si nijak zvlášť nekomplikoval a dlouhými nákopy ji dost zrychloval. Naše pozorná obrana v čele s brankářem Svobodou udržela čisté konto, a naopak jsme se dvakrát střelecky prosadili a utkání vyhráli. Kostrbatý rozjezd se nám podařilo mírně vylepšit, ale čeká nás ještě dlouhá fotbalová cesta.

Velká Bíteš - FŠ Třebíč 0:5 (0:1)