Muži A - dohrávka 18. kola MSD D : Velká Bíteš - Tasovice 1:2 (0:1)

"TASANDA" LOUPILA

Tvrz poprvé padla. Tasovice na našem trávníku porazily áčko těsně 2:1

V dohrávce 18. kola oba týmy divákům představily zajímavou podívanou. Hosté v ní potvrdili roli papírového favorita a vyhráli. Domácí celek na milý úspěch proti Břeclavi výsledkově nenavázal a tentokrát odevzdal soupeři všechny tři body. Pod dohledem nového správce hřiště Romana Punčocháče tak došlo k prvnímu exportu bodů z našeho trávníku... Tvrz Vlkovská poprvé padla! 
Klíčovým momentem celého utkání byla situace v 38. min. Nedbalé podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře v pokutovém území bez nutnosti udělení žluté karty (přesná citace ze zápisu) znamenalo pokutový kop, který proměnil hostující Lapeš - 0:1. 
Po změně strany se usilovná snaha domácích o vyrovnání míjela učinkem, naopak hosté svoji další příležitost v 70. min. využili, prosadil se Dítě - 0:2. Závěrečný nápor znamenal už jen snížení brankou Novotného deset minut před koncem - 1:2. To však bylo ze strany domácího týmu všechno.

Branky: 80. Novotný - 38. Lapeš (p.), 70. Dítě
Rozhodčí: Fabeš
Diváci: 100
ŽK: 2:4
Sestava domácích: Pelán - Šperka, Loup P., Shlaban - Vrba (79. Vošmera), Kamenský, Novotný, Daněk, Kozel - Macek (62. Merdita), Krula