Muži A - 14. kolo MSD D : SFK Vrchovina - Velká Bíteš 1:1 (0:1)

PODRUHÉ ZA SEBOU REMÍZA 1:1

V tradičně bouřlivém prostředí v Novém Městě na Moravě áčko vybojovalo bod po remíze 1:1

Naši hráči začali sobotní zápas dobře a poměrně záhy šli do vedení. Po sérii rohových kopů domácí nezvládli v 10. min. rychlý protiútok našich vedený zleva. Po pěkné kličce našeho hráče přišel přízemní centr, střela z hranice penalty, kterou sice domácí obránce vykopl z brankové čáry, ale jen do zad svého spoluhráče Sádeckého, od nichž se odrazila do branky Vrchoviny - 0:1. Tento stav vypadal nadějně. Přece jen, Vrchovina ještě vloni hrála MSFL a po sestupu se drží v popředí tabulky divizní soutěže. 
Po změně stran se nad hlavami hráčů objevilo slunce a naši své těsné vedení drželi až do 64. min., kdy se domácím podařilo vyrovnat. Vrchovina si totiž vytvořila tlak, který zužitkovala. A naši hráči v situaci, která předcházela brance na 1:1, několikrát nezvolili ideální řešení. Vše začalo dlouhým nákopem od brankáře Pelána, který domácí zadáci bezpečně sebrali a poslali vpřed. Zde se šikovně uvolnil domácí Sytař a jen tak tak že se sám nedostal k zakončení. Naši zadáci však míč odehráli jen do zámezí, odkud Vrchovina dlouhým autem rychle rozehrála. Míč se dostal napravo před zapomenutého Jíchu a ten zblízka snadno vyrovnal - 1:1. Domácí si jednoznačně věřili na tři body a hnáni 250 diváky usilovali o vstřelení vítězné branky. Naši hráči se však již žádné fatální chyby nedopustili a závěr dohráli do bodového konce.

Branky: 64. Jícha - 10. Sádecký (vl.)
Rozhodčí: Jahoda
ŽK: 2:1
Diváci: 255
Sestava našich: Pelán Mat. - Šperka, Loup, Zúbek, Bartoš, Merdita, Novotný, Daněk, Kozel (62. Pokorný J.), Pokorný M. (74. Sznapka), Krula (69. Traxl)