Dorost – 22. kolo krajského přeboru: Lipník/Valeč - Velká Bíteš 0:0 (0:0)

FANKLUB DEFENZIVNÍHO FOTBALU PLESAL

Dorost na hřišti třetího týmu tabulky vybojoval bod za bezbrankovou remízu 0:0

Absencemi poznamenaná sestava se svému soupeři na vesnickém hřišti ve Valči vyrovnala a zaslouženě si domů odvezla bod za remízu 0:0. Jednalo se o převážně soubojový zápas, ve kterém ani jedna strana neměla v žádném úseku hry výraznější převahu. Domácí čerpali výhody především ze svých fyzických dispozic, naši tento handicap dorovnávali fotbalovějším projevem. První poločas však přinesl jen jednu zajímavější, spíše náhodnou příležitost, když se domácí útočník opřel na hranici trestného území do voleje a trefil vnější tyč Klímovy branky.
Po změně strany šancí mírně přibylo. Naši měli opravdu gólové dvě, ale jednu domácí obránci odvrátili odkopem z brankové čáry a ani druhá se vstřelenou brankou neskončila. Domácí zahrozili ze standardních situací, měli však rozhozená mířidla, a protože pěknou střelu domácího Čecha v přeposlední minutě Klíma nadvakrát kryl, oba týmy si body rozdělily. 

Sestava našich: Klíma - Ševců, Václavík, Bureš - Malý, Karmazín P., Jašek, Drlíček, Karmazín L. (75. Škoda) - Mašek, Musil