Žďár n. S. B - Velká Bíteš B 2:1 (0:1)

Benfika v závěru přišla o body

88 minut to vypadalo, že se Benfika konečně dočká bodového importu ze hřiště soupeře, ale soupeř nakonec výsledek zápasu zvrátil ve svůj prospěch.

Úvod zápasu měli naši hráči přímo pohádkový, Šimončič nadvakrát překonal domácího brankáře a Benfika vedla 1:0. O pár minut později mohlo být ještě veseleji, ale Pokorný zblízka brakáře nepřekonal. V prvním poločase se hrála jinak vyrovnaná partie, domácí si vytvořili pouze jednu vyloženou šanci, ale tu lapil ve formě chytající Fiala. Naši přidali druhou branku, domácí obránce vypíchnul míč do běhu Šimončičovi, který překonal domácího brankáře po druhé, rozhodčí byl ovšem proti a odpískal ofsajd. V závěru poločasu měl ještě vyloženou šanci Svoboda, který zůstal po přímém kopu osamocený na zadní tyči, ale neseřídil přesně mířidla.

Druhý poločas už patřil domácím, kteří si vytvořili územní převahu. Ve velké šanci domácích se při samostatném úniku opět vyznamenal Fiala. Naši zahrozili pouze výjimečně, ale Ondrákovu střelu zpacifikoval domácí brankář Balcar. Domácí se dočkali v 84.minutě, kdy po sérii chyb překonal Fialu Homolka. Domácí otočili zápas v 88.minutě, kdy centrovaný míč do vápna našel hlavu Viliše a ten rozhodl.

branka: 1.Šimončič
sestava: Fiala - Pelikán, Svoboda, Shlaban (46. Švanda Ondřej)- Švanda Martin, Ráboň (82. Rozmahel), Jakeš, Smejkal (46. Dvořák), Ondrák (63. Mejzlík)- Pokorný, Šimončič (88. Jašek)