Muži A - 17. kolo MSD D : Ždírec nad Doubravou - Velká Bíteš 2:2 (2:1)

STŘEDEČNÍ BOD

V dohrávce 17. kola muži A na hřišti ve Ždírci nad Doubravou bodovali...

Zajímavé utkání přineslo hned čtyři branky, z nichž tři padly už v prvním poločase. Domácí začali náporem a hned v 6. min. šli do vedení. Po autovém vhazování na polovině hřiště dostal přiliš prostoru k průniku Novotný a jeho přízemní přihrávka napříč velkým vápnem doputovala až k Burešovi, kterou umístěnou střelou k tyči do protipohybu Pelána otevřel skóre - 1:0. Domácí se ale z vedení neradovali dlouho. Ve 13. min. Daněk polovysokým míčem našel ve vápně "našeho" Novotného, ten zesměšnil domácího obránce a nedal šanci ani Gregovskému v brance. Krásný moment - 1:1. Druhé brance domácích ve 26. min. předcházel poněkud kontroverzní moment. Krula byl totiž ve středu hřiště na hranici faulu odstaven od míče Pátkem. Rozhodčí ale nepískal, balon se dostal k Novotnému, který do rozhozeného středu obrany poslal průnikovou přihrávku na Najmana, jenž podél nohou Pelána podruhé rozjásal necelou dvoustovku diváků - 2:1. Domácí své vedení ale ani podruhé neudrželi. Brzy po změně stran totiž Šperka proti domácí přesile nebojácně získal míč pro Novotného a ten z domácích obránců ve 49. min. opět udělal fackovací panáky. Dvě rychlé kličky, střela pod břevno - 2:2. 
Další dění se potom odehrávalo střídavě na obou stranách hřiště, žádnému ze soupeřů však nebylo souzeno vstřelit vítěznou branku, a tak si jak Ždírec tak náš klub do tabulky připsali bod za remízu 2:2. 

Branky: 6. Bureš, 26. Najman - 13. a 49. Novotný
Rozhodčí: Nejezchleb, bez ŽK
Diváci: 150
Sestava našich: Pelán - Šperka, Loup Pav., Shlaban - Vrba (75. Bartoš), Daněk, Merdita (61. Kamenský), Novotný, Kozel - Krula (83. Sznapka), Macek