Muži B - 3 a 4. kolo I.A třídy, skupiny B: Budišov-Nárameč - Velká Bíteš B 2:1 (1:0) a Velká Bíteš B - HFK Třebíč 5:5 (3:2)

JENOM BOD

Benfika získala z dalších dvou odehraných zápasů jen bod.

Budišov-Nárameč - Velká Bíteš B 2:1 (1:0)
Hodnocení zaslal trenér Jíří Jelínek:
"Naši měli první poločas sice více ze hry, ale zkušený domácí tým hrál zodpovědně z bloku a nepouštěl nás do větších šancí. Tu největší měl přesto v prvním poločase Šimončič, ale ze zhruba deseti metrů těsně minul branku domácích. Domácí čekali na chybu našich a ta přišla po necelé půlhodině hry. Dufek našel hlavu Švejdy a ten nedal Klímovi v bráně šanci - 1:0. Naši šli do druhého poločasu s odhodláním s výsledkem něco udělat, zjednodušili hru a dočkali se v 66. minutě hry, kdy po faulu na Šimončiče proměnil penaltu Dvořák - 1:1. Následně se šance střídaly na obou stranách. Naši si bohužel několikrát vylámali zuby na brankáři Bajerovi, na druhé straně pomohla Klímovi jednou tyč a jednou břevno. Rozuzlení přišlo v 86. minutě, kdy po rohovém kopu vrátil odražený míč do brámy střídající Kolda - 2:1. 

Velká Bíteš B - HFK Třebíč 5:5 (3:2)
Hodnocení zaslal trenér Lukáš Midrla: 
"V rámci 4. kola k nám do "Tvrzi Vlkovská" zavítal tým z HFK Trebič, který doposud nezískal ani bod. Tvrz se uhájit podařilo, avšak konečný výsledek už spokojenost domácím úsměv na rty nepřinesl. Pozvánka na utkání zněla jasně, a tak přihlížející dnešního utkání viděli velmi divokou gólovou přestřelku, která nakonec dělila všechny body. Souboj Dvořák vs Koníř byl takový, že Dvořák dal dvě branky a hostující Koníř (47 let) si připsal čtyři asistence. Fanklub Jiřího "Glušče" Pokorného je obrovský a ne nadarmo má na své levé paži kapitánskou pásku a jestli Michal Šimončič dokázal potěšit svým výkonem oko své budoucí tchýně? Budeme všichni doufaž že ano a že svými výkony bude bavit naše diváky i nadále.
No nic, zpět k zápasu. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale z našich jasných šanci jsme se do vedení dostal nedokázali, a tak nás hosté potrestali a rychlý brejk přetavili ve vedoucí branku. S tím se naši hráči ztotožnit nechtěli a po dvou brankách v krátkém čase (nejprve Dvořák a pak hlavou po centru Šimončiče Mrňa) přetočili misky vah na svoji stranu. Hosté však opět zahrozili a srovnali, avšak poslední slovo v první půli jsme jsme měli opět my a Srba nás poslal do vedení 3:2.
Druhá půlka začala podobné divoce jako první poločas. Z pravé strany odcentroval Srba, který našel Pokorného, pro kterého nebyl problém míč dopravit do branky. Bohužel vedení o dva góly se nepodařilo udržet dlouho a po nedůslednosti před naším vápnem hosté snížili na 4:3. Zápas bohatý na góly trval i nadále, a když poslal domácí tým do dvoubrankového vedení svým druhým gólem v zápase Dvořák, zdálo se, že vítězství už zůstane doma. Bohužel po nedorozumění po standardní situaci v naší defenzivě se hosté dostali zpět do utkání, snížili na 5:4 a aby toho nebylo málo tak nedůraz a nedůslednost po dalším nákopu do vápna nakonec znamenaly vyrovnání a konečný výsledek 5:5.
Bohužel konečný výsledek je pro domácí ztrátou dvou bodů. 
Těsně před zápasem se našemu hráči Ondrovi Švandovi a jeho přítelkyni narodila dcera Nina, kterou tímto na tomto světě vítáme a přejeme oběma rodičům mnoho krásných chvil a v neposlední řadě gratulujeme i strýci Martinovi. Proto nás velmi mrzí, že dnešní utkání neskončilo lepším výsledkem.
Příští týden zajíždíme do Herálce,odkud budeme chtít dovést první body z venku.