Muži A - 8. kolo MSD D : Velká Bíteš - Lanžhot 1:1 (0:0)

SRÁŽKU S FAVORITEM ZVLÁDLI

Áčko doma Lanžhotu nic nedarovala a sebralo mu dva body v honbě za čelem tabulky soutěže

Lanžhot přijel na náš trávník tradičně sebevědomě naladěn, jakoby zapomněl, že zde z dosavadních střetnutí nejednou nečekaně odevzdal body. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Domácí hráči se favorita v žádném případě nezalekli a cestu za očekávaným vítězstvím mu řádně zeklestili. První poločas přinesl dvoustovce diváků k vidění celou řadu soubojů, dvě žluté karty a pár příležítostí před oběma brankami, ze kterých však nezapršelo. 
Skóre se tak měnilo až po přestávce, a to poměrně záhy. Jako první se prosadili hosté, v 55. min. se z gólového úspěchu radoval Krč - 0:1. Domácí hráči však dokázali poměrně brzy odpovědět. V 64. min. se letos poprvé v sezóně ze vstřelené branky radoval útočník Macek - 1:1. Zbytek zápasu potom přinesl usilovnou snahu obou soupeřů strhnout vítězství na svoji stranu. Z několika zajímavých příležitostí se však již brankově neurodilo, a tak zápis o utkání obohatilo opět už jen pár žlutých karet a celá řada střídání, jimiž se oba lodivodi na lavičkách snažili přinést do svých řad na hrací plochu potřebné oživení. Výsledek se však nedostavil. A je otázkou, která ze stran byla na konci zápasu s výslednou remízou nakonec spokojena víc. Naši hráči však konečným skóre protáhli svoji sérii neporazitelnosti už na šest utkání. 

Branky: 64. Macek - 55. Krč
Rozhodčí: Nápravník
ŽK: 2:4
Diváci: 230
Sestava našich: Pelán M. - Šperka, Loup Pav., Bartoš (68. Traxl), Macek (68. Krula), Novotný (87. Sznapka), Daněk, Merdita, Moučka, Pokorný Mich. (68. Kozel), Kamenský