Přípravka má za sebou další turnaj

TURNAJ V CHOTĚBOŘI

Na druhý venkovní dvojzápas naši nejmenší zavítali na hřiště Chotěboře, kde nás čekaly týmy domácí Chotěboře a hostující Třeště.

Musím přiznat, že kluci přistoupili k oběma zápasům mnohem lépe než minulý týden v Polné. Hned v prvním zápase s Třeští byla vidět zlepšená komunikace i obsazování hráčů a celkový pohyb po hřišti. V podobném duchu pokračoval i druhý zápas s Chotěboří. Všichni naši hráči předvedli výborné výkony, byla vidět chuť a zápal do hry. V obou zápasech jsme vsítili více branek než naši soupeři, ale to nebylo podstatné, daleko důležitější byla předvedená hra.

Naši starší hráči sehráli první zápas proti týmu z Třeště, kde jsme do zápasu nevstoupili vůbec šťastně. První poločas to spíš vypadalo, že ještě sedíme v autobuse. Nedokázali jsme se dostat do střeleckých pozic. Dostali jsme se do několikagólového manka. O přestávce jsme si řekli, co je potřeba zlepšit, a to jsme také od první minuty druhého poločasu plnili. Rychle jsme smazali čtyřgólovou  ztrátu a soupeře jsme už do moc šancí nepustili. V zápase nám dělala opět problémy rozehra od brankáře a jedné formaci ještě obsazování hráčů při soupeřově rozehře.
Druhý zápas proti domácím jsme začali stejně, jako jsme skončili ten předešlý. Domácí na nás moc receptů nenašli a přes kluky přecházeli jen dlouhými nákopy. Celý zápas jsme byli lepším týmem. A to jak herně, tak i výsledkově. Z umělky z Chotěboře odjíždíme tedy spokojení.

Přiložené foto je z předchozího turnaje.