Áčko v šestém přátelském utkání vyzve účastníka 1.A třídy Budišov-Nárameč a Benfica změří síly s také "á-třídní" Vladislaví.

tréninkový plán na tento týden 9. 3. – 15. 3. 2015

Áčko odehraje již pátý přátelský zápas v zimní přípravě, soupeřem budou fotbalisté Rousínova. Benfica má na programu svůj třetí přátelský zápas, hrát bude proti Zbraslavi.

3. 3. 2015 - AKTUALIZOVÁNO!

Tréninky mužů v 10. týdnu

tréninkový plán na tento týden

Změny v trénincích kvůli jarním prázdninám.

Již v pátek 9.ledna začíná oblíbená zimní příprava našich mužů. Přinášíme kompletní rozpis přípravy včetně přípravných zápasů.

Podařilo se nám zjistit co si někteří členové našeho klubu přáli k Vánocům.

Stonařov - Velká Bíteš B 1:2 (0:1)

Benfica na závěr vítezně

V posledním, předehrávaném kole si Benfica poradila s potápějícím se Stonařovem a napravila tak zaváhání proti stejnému soupeři z prvního kola. Přestože herně se nám zápas příliš nepovedl, v koncovce jsme byli efektivnější a zásluhou špílmachra Klusáka js

Bystřice B - Velká Bíteš B 6:0 (1:0)

Benfica jede z Bystřice s debaklem

Duel dvou rezervních týmů vyšel až příliš jednoznačně pro domácí. Po vyrovnané první půli jsme v rozmezí jedné minuty dvakrát inkasovali a naše hra se sesypala jako domeček z karet.

Velká Bíteš B - Dukovany 4:1 (1:0)

Benfica je doma neporazitelná!

V posledním domácím utkání podzimní části jsme se chtěli s našimi fanoušky rozloučit vítězstvím nad druhým týmem tabulky. Zápas se nakonec změnil v exhibici a pouze vinou naší zbrklé koncovky si hosté neodvezli mnohem větší příděl.