Změny v trénincích kvůli jarním prázdninám.

Již v pátek 9.ledna začíná oblíbená zimní příprava našich mužů. Přinášíme kompletní rozpis přípravy včetně přípravných zápasů.

Podařilo se nám zjistit co si někteří členové našeho klubu přáli k Vánocům.

Stonařov - Velká Bíteš B 1:2 (0:1)

Benfica na závěr vítezně

V posledním, předehrávaném kole si Benfica poradila s potápějícím se Stonařovem a napravila tak zaváhání proti stejnému soupeři z prvního kola. Přestože herně se nám zápas příliš nepovedl, v koncovce jsme byli efektivnější a zásluhou špílmachra Klusáka js

Bystřice B - Velká Bíteš B 6:0 (1:0)

Benfica jede z Bystřice s debaklem

Duel dvou rezervních týmů vyšel až příliš jednoznačně pro domácí. Po vyrovnané první půli jsme v rozmezí jedné minuty dvakrát inkasovali a naše hra se sesypala jako domeček z karet.

Velká Bíteš B - Dukovany 4:1 (1:0)

Benfica je doma neporazitelná!

V posledním domácím utkání podzimní části jsme se chtěli s našimi fanoušky rozloučit vítězstvím nad druhým týmem tabulky. Zápas se nakonec změnil v exhibici a pouze vinou naší zbrklé koncovky si hosté neodvezli mnohem větší příděl.

Moravec - Velká Bíteš B 3:0 (0:0)

Benfica jede z Moravce s prázdnou

Jednou jsi nahoře, jednou zase dole. Zatímco minulý víkend jsme si užívali vítězství 3:0 nad silnou Telčí, pak tuto neděli padla kosa na kámen a vedoucí Moravec nás přehrál stejným výsledkem.

Velká Bíteš B 3:0 Telč (1:0)

Benfica jede na vítězné vlně

Aktuální formu Benfici přijela prověřit nebezpečná Telč, která v den utkání okupovala 3 místo. Zlepšeným výkonem především v druhém poločase jsme nepřipustili komplikace a poslali soupeře domů rozdílem třídy 3:0.

Studenec - Velká Bíteš B 0:4 (0:2)

Benfica veze tři body ze Studence

Výlet do nedalekého Studence se nakonec proměnil ve velice příjemné nedělní odpoledne. Přestože utkání bylo opticky vyrovnané, v koncovce jsme byli mnohem efektivnější a přestříleli jsme domácí vysoko 0:4.

Velká Bíteš B - Stařeč 3:1 (2:0)

Benfica si připsala povinné vítězství

Naši nastoupili proti poslednímu týmu s jasným cílem vyhrát. I přes nepříliš přesvědčivý výkon se jim to podařilo a připsali si kýžené tři body za výhru 3:1.