Vladislav - Velká Bíteš B 3:1 (2:0)

Benfica tvrdý oříšek nerouzlouskla

Další díl seriálu „Záchrana Benfici v soutěži“ připravil našim hráčům hodně tvrdý oříšek v podobě zápasu proti velmi silnému protivníkovi. Jeho rozlousknutí však bylo nad naše síly a tak jsme do Bíteše přijeli s prázdnou.

Co nám přinesl uplynulý víkend, ale také předešlý týden shrneme v krátkém článku.

Velká Bíteš B - Bystřice B 4:2 (1:1)

Benfica porazila Bystřici a je blízko záchraně

Pohodlné vítězství nad soupeřem, který přijel v hodně improvizované sestavě, nám přispělo velice důležitými 3 body do boje o záchranu.

Přibyslavice - Velká Bíteš 2:1 (1:0)

Benfica na jaře poprvé prohrála

První porážka a velká komplikace v boji za záchranou, tak se dá zhodnotit nedělní utkání v Přibyslavicích. Přestože jsme byli po většinu zápasu lepším mužstvem domácí nás vyškolili v efektivitě a poprvé na jaře vyhráli.

Áčko v neděli před obědem přivítá jasného lídra soutěže z Havl. Brodu. Benficu čeká možná klíčový zápas v boji o záchranu v Přibyslavicích. Dorost hraje s Výčapy a žáci mají volno. Přípravky hrají ve Velkém Meziříčí.

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Přinášíme již tradiční ohlasy z víkendových zápasů!

Velká Bíteš - Studenec 2:1 (1:0)

Benfica potvrdila dobrou jarní formu

Benfica si i po dalším zápase udržela jarní neporazitelnost a za silného větru porazila Studenec. O branky se postarali posily z áčka Kopáček a Škorpík.

Velká Bíteš B - Studenec sobota 16:00

Benfica poměří síly se Studencem

Další kapitola fotbalového jara bude napsána tento víkend. V sobotu se představí doma Benfica a přípravky. Dorost zajíždí do Třebíče. V neděli jede áčko do Světlé. Žáci mají utkání odložené.

Víkendová tiskovka

Ohlasy z víkendových zápasů

Přinášíme článek s ohlasy aktérů víkendových zápasů mužů, doplněné o několik zajímavostí.

Kněžice - Velká Bíteš B 1:1 (0:0)

Benfica přišla o výhru v poslední vteřině

Další dramatickou bitvu svedla Benfica, která zavítala k záchranářskému duelu na půdu Kněžic. Přivezla hezký jeden bod, ale ztráta vítězství v poslední vteřině utkání určitě k plné spokojenosti nepřispěla.