Muži A - 25. kolo MSD D : Tasovice - Velká Bíteš 4:0 (1:0)

"TASANDA" ZNOVU ÚSPĚŠNĚJŠÍ

Proti Tasovicím se našemu áčku dlouhodobě nedaří. Špatnou bilanci nezlomil ani nedělní zápas...

Ráz utkání určila hned 4. min. Domácí vystihli rozehrávku našich ve středu hřiště, míč šel rychle přes dvojí kopačky k nohám Lapeše, ten se prosadil přes stopera Bártu, poradil si i s brankářem Pelánem a zasunul míč do prázdné branky - 1:0. Naši hráči nastoupili v Tasovicích opět v tradiční sestavě, pouze zraněného Marčaníka nahradil v základu Těšík. Výkon nebyl špatný, ale domácí hráči narozdíl od těch našich svoje šance dokázali proměňovat. Několik zajímavých příležitostí se před brankou domácího brankáře Konvaliny skončilo nezdarem a po změně strany tak přišel zákonitě trest. V 69. min. odvrátil Bárta hlavou centr z rozhového kopu jen na nohu doposud jediného střelce zápasu Lapeše a ten z voleje prostřelil vše co mu stálo v cestě - 2:0. Jedenáct minut před koncem pak naši nezvládli zdánlivě banální situaci u autové čáry. Po drobném faulu domácí střídajícím Landšperským rychle rozehráli trestný kop, další střídající hráč Paul se snadno dostal za záda zkoprnělé obrany našich a brankář Pelán ho srazil v pokutovém území na zem. Nařízený pokutový kop s přehledem proměnil nejzkušenější hráč domácích Horáček - 3:0. Bylo rozhodnuto. Kalich hořkosti naši dopili do dna čtyři minuty před koncem, kdy po ztrátě míče další náhradník domácích Rygl přednesl jako na podnose zakončení Paulovi a ten jeho nabídku neodmítl - 4:0.
Konečný výsledek je pro náš tým možná trochu krutý, domácí ale prokázali maximální efektivitu a jejich vítězství je tak zasloužené.

Branky: 4. a 69. Lapeš, 79. Horáček (pen.), 86. Paul
Rozhodčí: Naprávník